0 Shares 80 Views

Німеччина виділила 2,5 млн євро на медичну допомогу українцям у зоні війни

Федеральний уряд Німеччини виділяє подальші 2,5 млн. євро під проекти гуманітарної допомоги страждаючим від конфлікту на сході України та особливо уразливим групам населення. Цією сумою будуть профінансовані заходи гуманітарної допомоги, здійснювані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу Посольства ФРН в Україні.

«Тим самим Федеральний уряд реагує на заклик ВООЗ, яка звернула увагу на особливо гостру ситуацію з охороною здоров’я у зоні східноукраїнського конфлікту. За рахунок допомоги від Німеччини ВООЗ закуповуватиме і розподілятиме серед потребуючих допомоги осіб, які через конфліктну ситуацію взагалі не мають доступу або мають дуже обмежений доступ до медичної допомоги і можливостей лікування, життєво важливі медикаменти, вакцини та медичні витратні і лікувальні матеріали», – йдеться у повідомленні.

Надавана ВООЗ допомога безпосередньо торкається майже 150 000 людей по обидва боки лінії зіткнення і включає в себе, зокрема, медичне обслуговування і лікування пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями та травмами, а також навчання і підвищення кваліфікації медичного персоналу та створення лабораторій або розширення їхнього потенціалу.

Цю діяльність ВООЗ тісно узгоджує з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, різними неурядовими організаціями й іншими суб’єктами гуманітарної допомоги та українськими державними органами охорони здоров’я.

Фото – Надія Швадчак/ The Ukrainians


Новини партнерів