0 Shares 86 Views

Доброволець Нацгвардії потребує підтримки у боротьбі з раком

35-річна Ольга Юріна – боєць батальйону «Донбас», що нині входить до Національної гвардії – потребує подальшої підтримки у своїй боротьбі із раком.

Завдяки допомозі українців з діаспори в Італії вона вже пройшла перший чотирьохмісячний курс лікування (5 хіміотерапій, 15 опромінень) і наразі знаходиться в Україні в очікуванні відкриття візи для наступної поїздки до італійської клініки, де на неї чекає операція. Про це Ольга розповіла VIDIA.

Жінка родом зі Звенигородки Черкаської області. Психолог за освітою, вона поступила на службу в армію, щоб бути поряд з нашими воїнами. Підрозділ Національної гвардії України, в якому служила Ольга, базувався в одній з найгарячіших точок – біля селища Широкино.

Через кілька місяців, провдених на передовій, лікарі поставили жінці страшний діагноз – злоякісна пухлина молочної залози з множинними метастазами в кістки хребта. П’ять хребців зруйновано. Багато компресійних переломів.

Цілий рік Ольга лікувалася в онкодиспансерах і приватних клініках. Перенесла вісім курсів хіміотерапії, але вони не дали позитивного результату: хвороба прогресувала. Дійшло до того, що молода жінка могла пересуватися тільки у спеціальному корсеті: рак роз’їв шийні хребці.

Надію жінці дали в одній з клінік в Італії, де лікарі мали позитивний досвід лікування подібної форми раку. Для повного курсу лікування потрібно щонайменше 30 тисяч євро.

Раніше одне з українських видань написало, що Ользі вдалося зібрати усі необхідні на лікування гроші – щонайменше 30 тисяч євро. Однак вона заперечує це.

«Моє лікування буде довготривалим – лікарі кажуть, що на одужання можуть піти роки. Ситуація досить складна – у мене багато метастаз. Українська діаспора дійсно не залишала мене весь час перебування на лікуванні. Але повної суми у 30 тисяч євро у мене ніколи не було. Було достатньо коштів для маленьких етапів лікування. От наразі я маю гроші на найближчий курс, але не маю грошей на проживання в Італії», – розповіла у коментарі VIDIA Ольга Юріна.

Підтримати Ольгу ви можете, зв’язавшись із нею напряму у Facebook.

Нагадаємо, у Данії організували аукціон картин маленької українки, аби врятувати її важкохвору сестру.

 


Новини партнерів