0 Shares 280 Views

Винахід українця перемагає на престижному конкурсі у Кремнієвій долині

Проект українського студента – екзоскелет для людей з проблемами опорно-рухового апарату – бере участь у престижному міжнародному конкурсі Silicon Valley Robotics. Наразі його підтримали майже 91% учасників онлайн-голосування.

robot_5bec0

Ідея створення за допомогою робототехніки скелету для відновлення рухливості та медичної реабілітації виникла у 22-річного Антона Головаченка, коли у його бабусі виникли проблеми з рукою. Зараз він втілює її у форматі стартапу та бере участь зі своїм проектом у міжнародному конкурсі, передає  Твоє місто.

Як зазначають на офіційній сторінці Silicon Valley Robotics, UniExo – це екзоскелет, який замінить стаціонарне медичне обладнання для відновлення рухливості кінцівок людей. Винахід допоможе зекономити кошти лікарень, підвищити якість реабілітації та зменшити кількість часу, витраченого на неї. Також екзоскелет дозволить збирати інформацію та отримувати статистику про результати лікування, що важливо для медиків.

Український винахід має всі шанси на перемогу: на офіційному сайті конкурсу у голосуванні він зараз лідирує з показником 91%. Проголосувати за проект можна тут.

Нагадаємо, українська команда Planexta, що створила пристрій, який розпізнає психічний стан людини на підставі кардіограми, зібрала на Kickstarter необхідні $100 000 за сім днів до завершення кампанії.


Новини партнерів