0 Shares 73 Views

Про.Світ: нові можливості для освітян

Сьогодні Україна перебуває у стані постійних економічних та соціо-культурних трансформацій. З одного боку — це невизначеність і невпевненість у завтрашньому дні, а з іншого – ціла низка унікальних можливостей створити щось нове.

Історія Центру інноваційної освіти “Про.Світ” розпочалась два роки тому, коли наша команда поставила собі за ціль розпочати щось, що зробить життя в Україні кращим — якісним і комфортним. Ми обрали саме шкільну освіту, бо впевнені, що розвиток успішного суспільства бере початок зі школи.

Снимок

Спершу ми створили дитячі інтерактивні курси, які базувались на методиці “blended learning”, але згодом (навесні 2015 року) змінили свій напрям роботи і почали працювати з вчителями, адже розуміли, що зараз в Україні дуже мало альтернативних можливостей навчання і саморозвитку для педагогів. Так виникла навчальна програма “Про.Навички”, результатом якої є реалізація вчительських проектів у школах.

Не менш важливою частиною нашої діяльності є краудфандингова платформа GoFundEd для шкільних проектів, яка розпочала роботу у березні, 2016 року. За 2 місяці від запуску програми, вже три шкільні проекти зібрали необхідну суму, а ще 5 збирають кошти на реалізацію проектів в різних школах.

Окрім цього, ми ініціювали проведення щорічного Освітнього форуму та зустрічей спільноти вчителів, регулярно публікуємо матеріали на освітню тематику. Також налагоджуємо партнерства зі школами, зокрема співпрацюємо зі школою с. Козьови, Сколівського району, Львівської обл., де директор разом з командою вчителів створюють уроки за методикою “змішане навчання”. На разі, розпочали із переформатування уроків математики для 7-го класу.

Що нашій команді вже вдалось зробити за 2 роки?

— провести 3 програми для вчителів у Львові та залучити 46 вчителів із Львівської, Донецької, Одеської, Полтавської, Кіровоградської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської областей;

— налагодити співпрацю з трьома українськими школами;

— розпочати програму для вчителів “Про.Навички” в Одесі у березні 2016 року (залучено 23 учасники);

— сформувати команду експертів та наставників (більше 20-и);

— зібрати стипендійний фонд (90% учасників навчаються на програмі “Про.Навички” за рахунок стипендійного кошту);

— організувати Освітній форум для 200 освітян у березні 2016 року;

— сприяти реалізації 25 вчительських проектів у школах по всій Україні.

— створити Наглядову та Дорадчу раду.

Попри те, що в нас вже є деякі здобутки та результати, ми продовжуємо рух вгору. Зараз ніхто не може із впевненістю сказати, як наше суспільство повинне рухатись до змін, але якщо ми знаємо відповідь на запитання “навіщо”, тоді ми вже на правильному шляху.

Що ми запланували реалізувати в найближчі 4 роки?

  • Поширити програму “Про.Навички” на 20 областей України (вже восени 2016 запускаємо у 4-рьох містах), формуючи у такий спосіб альтернативу до державної програми підвищення кваліфікації вчителів;
  • До 2020 року залучити 3 000 вчителів та 100 шкіл;
  • 2 500 опублікованих проектів на краудфандинговій платформі GoFundEd.

Нашу команду об’єднує непереборне бажання змінити “status quo”, творити вплив в Україні та крок за кроком підсилювати потенціал освітян та освітніх інституцій для зростання потенціалу суспільства.

Ми прагнемо формувати майданчик для партнерства з різними середовищами, бо віримо, що сила суспільних змін саме у співпраці. Якщо Вам також близька сфера освіти, долучайтесь до нас. Ви можете стати уможливлювачем змін у кілька способів:

Поширити про нас інформацію – розповісти у соцмережах чи у своїй спільноті.

 

  • Підтримати освітній проект на GoFundEd.
  • Стати партнером “Про.Світ”.
  • Поділитись своїми навиками і ресурсами (до прикладу, створити відео-ролик, тощо).

 


Новини партнерів