0 Shares 71 Views

Восьмеро українців загинули на борту літака, що розбився у Росії

У Ростові-на-Дону в ніч проти 19 березня розбився пасажирський Boeing-737 авіакомпанії FlyDubai, що здійснював рейс із Дубаї, передає BBC Україна.

За попередніми даними, на борту літака були від 61 до 62 людини. Серед них,  за даними українського МЗС, 8 українців. Всі вони загинули.

Попередньою причиною авіакатастрофи називають погані погодні умови.

Літак розбився при заході на посадку приблизно у 250 метрах від злітної смуги. Точно відомо, що на борту були 55 пасажирів, переважно росіяни. Членів екіпажу, за різними даними, було 6 або 7 осіб.

За даними інформаційних агенцій, літак розбився при другій спробі зайти на посадку. Історія польоту на flightradar24 свідчить, що сам політ із Дубаї тривав 4 години, а потім ще близько 2 годин літак кружляв над аеропортом.

Найбільш імовірною причиною катастрофи називають погані погодні умови. У місті було оголошено штормове попередження, очікувався вітер із поривами до 28 м за секунду. Джерела у диспетчерських службах не виключили, що екіпаж літака був неготовий до посадки за таких погодних умов. Ось останні хвилини переговорів пілотів.

Момент катастрофи зафіксували камери спостереження.

За даними сайту planespotters.net, літак, що розбився, надійшов в експлуатацію 5 років тому, і свій перший рейс здійснив 21 грудня 2010 року. Авіакомпанія FlyDubai була його першим та єдиним власником та користувачем.


Новини партнерів