0 Shares 85 Views

Київські альпіністи у костюмах супергероїв розчулили онкохворих діток

До онкохворих дітей, що проходять лікування у Київському дитячому центрі онкогематології Охматдит, завітали у гості супергерої. Спайдермен, Супермен, Дівчина-кішка, Капітан Джек-горобець, Аватар — 15 відомих кожному малюку героїв спустилися з даху лікарні, таким чином влаштували діткам справжнє свято, повідомляє VIDIA.

«Не обов’язково рятувати весь світ, аби бути Бетменом або Спайдерменом. Досить просто захотіти і зробити свято для маленьких супергероїв, які кожен день відважно борються за своє ще не довге, але уже дуже важливе життя», — йдеться на Facebook-сторінці міжнародного благодійного фонду «Таблеточки», який опікує пацієнтів Охматдиту.

Охматдтит (13)

Охматдтит (10)

Охматдтит (1)

Охматдтит (9)

Охматдтит (8)

Охматдтит (7)

Охматдтит (4)

Охматдтит (3)

Охматдтит (2)

«Супергерой Maryna Gonoshilina зробила диво: зібрала 15 супергероїв-альпіністів і скелелазів, а також супергероїв серед візажистів, костюмерів, фотографів, операторів та журналістів. Закликала супергероїв з Таблеточек, аби ті домовилися з керівництвом Охматдиту», — розповідають у фонді.

Свій задум Марина Гоношиліна пояснила так: «Ми, “супергерої”, не можемо дістати з кишені 500 млн грн і добудувати новий корпус Охмадиту. Ми, “супергерої”, не депутати, щоби прийняти потрібний закон про трансплантацію органів. Ми, “супергерої”, не Міністерство охорони здоров’я, аби створити базу донорів кісткового мозку. А хочеться бути саме такими, щоб виживало не 50% дітей з раком крові, а 94%, як у розвинених країнах. Але ми, скелелази та альпіністи, одяглися в костюми супергероїв, щоб подарувати хвилинки магії та чаклунства для діток, які переживають важке лікування. Ми хотіли, аби батьки побачили своїх дітей радісними».

Охматдтит (11)

Охматдтит (12)

Охматдтит (15)

Охматдтит (16)

Зазначимо, що сьогодні Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд планує пришвидшити виділення коштів на добудову дитячої лікарні «Охматдит» у Києві.

До речі, в Україні створили перший комікс про вітчизняних супергероїв.

Усі фото з Facebook фонду Таблеточки


Новини партнерів