0 Shares 78 Views

Жителям Нью-Йорка показали, що Путін не є добрим Міккі Маусом

На вулицях Нью-Йорка відбулась чергова мистецько-політична акція — серед натовпу перехожих пройшлися люди з великими масками Путіна у вигляди миші. Активісти також публічно заспівали пісню місцевої поетки та музиканта Сузан Гванґ «Putin Mouse».

Про це у коментарі VIDIA розповів художник родом з України Вальдемарт Клюзко. За його словами, мишачий образ російського президента, автором якого він власне є, виник ще за часів Майдану, але зараз йому вирішили дати нове життя.

Putin Mouse (1)

«Якщо повертатися до часів  Майдану, пропаганда Кремля навіть тут, у США, створювала образ Путіна як дуже-дуже доброго, сильного лідера. На це працював, скажімо, телеканал «Russia Today» та інші джерела. У результаті, під час Нью-Йоркських акцій протесту ми часто бачили, що місцеві американці по-доброму ставляться до Путіна. Я вирішив довести цю «доброту» до абсурду. Міккі Маус – це дуже позитивний і дорогий серцю кожного американця персонаж», — пояснив Вальдемарт Клюзко.

Putin Mouse (2)

Putin Mouse (3)

Putin Mouse (4)

Putin Mouse (5)

Putin Mouse (6)

У пісні, яку виконували активісти, згадуються усі «добрі» справи Володимира Путін. В тому числі — анексія Криму.

Нагадаємо, попередня акція Вальдемарта Клюзка полягала у тому, що в одному з найпопулярніших серед туристів місць Нью-Йорка – на Таймс-Сквер – з’явився напис «Ukraine tries adapting to life without Lenin» – «Україна намагається адаптуватись до життя без Леніна».

Фото з Facebook Waldemart Klyuzko


Новини партнерів