0 Shares 68 Views

Британський лорд приїхав з інспекцією на Донбас

Mar 26, 2015
0 69
Фото: www.telegraph.co.uk

Фото: www.telegraph.co.uk

Член лейбористської партії Великобританії лорд Джон Квентін Девіс приїхав на три дні у Донецьку область, щоб особисто переконатися в агресії Росії проти України.

Про це інформує VIDIA з посиланням на прес-службу Донецької ОДА.

За підсумками свого візиту британський парламентар прозвітує колегам про реальний стан справ на Донеччині, після чого уряд Великобританії прийме рішення про формат допомоги Україні.

Повідомляється, що губернатор Донецької області Олександр Кіхтенко зустрів у Краматорську лорда Девіса та розповів йому про те, що Росія завозить в Україну танки, БМП, артилерійські системи та іншу важку техніку через незахищений кордон між державами. Також він зазначив, що територію області щодня обстрілюють бойовики з російської зброї (до прикладу, учора зафіксували 106 обстрілів).

Як зазначають в адміністрації, британський парламентар планує поїхати на лінію зіткнення, аби на власні очі пересвідчитися у тому, що бойовики порушують мінські домовленості.

Нагадаємо, нещодавно збройні сили Великобританії відправили в Україну військових медиків з медобладнанням на борту, які зайнялися підготовкою українських колег.


Новини партнерів