0 Shares 50 Views

Туск: Росія прагне завоювати усю Україну

Mar 10, 2015
0 51
Фото: wyborcza.pl

Фото: wyborcza.pl

Голова Європейської Ради Дональд Туск в інтерв’ю газеті The New York Times висловив думку про те, що Росія має намір встановити контроль над усією Україною, передає VIDIA.

Разом з тим він нарікає, що серед політичної еліти ЄС немає згоди щодо подальшого посилення санкцій проти Росії.

За його словами, діалог з цього приводу між 28 країнами членами ЄС проходить складно. Зокрема це пов’язано з тим, що окремі європейські політики готові повірити у можливість доброї волі з боку президента РФ Володимира Путіна.

Втім сам Дональд Туск налаштований вкрай скептично. Більше того, голова Європейської Ради закликає «докласти справжніх зусиль», аби зашкодити  Москві внести розбрат між європейськими лідерами.

Також політик вважає, що Європа має більш рішуче підтримати США у їхніх зусиллях завадити Росії «перекроїти кордони України». У самого Дональда Туска немає жодних сумнівів щодо того, «хто є жертвою, а хто – агресором у цій частині світу».

Насамкінець, посадовець визнає, що наразі Європа виявилася погано підготовленою до захисту спільних західних цінностей від зазіхань агресивних антидемократичних сил в Росії та інших частинах світу.

Нагадаємо, раніше голова Європейської Ради назвав вирішення української ситуації одним із чотирьох ключових напрямків діяльності Євросоюзу у 2015 році.


Новини партнерів