0 Shares 66 Views

Екс-заступник Держсекратаря США назвав 6 способів як допомогти Україні

Feb 02, 2015
0 67
Фото: bugun.com.tr

Фото: bugun.com.tr

Президент міжнародної організації «Freedom House», а у минулому заступник Держсекретаря США, Девід Крамер у своїй статті для Wall Street Journal перерахував 6 способів допомогти Україні протистояти російському вторгненню.

Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Новое Время.

«Поточні санкції у поєднанні зі значним спадом ціни на нафту без сумніву боляче б’ють по російській економіці. Однак вони не вплинули на плани Путіна щодо України», – зазначає Крамер. Він закликає Захід негайно відреагувати, поки ситуація не погіршилася, і пропонує шість варіантів дій на вибір:

1. Президент США Барак Обама повинен «виправити свою ключову помилку» у цьому конфлікті та допомогти Україні зброєю. «Відмова надати протитанкові та протиповітряні системи оборони та інші оборонні системи кинула українців напризволяще у найскладніший час», – пояснює стратег.

2. НАТО та Пентагон повинні опублікувати більше документальних свідчень військової присутності РФ на території України.

3. Варто поширити економічні санкції на «Газпром» та особисто його очільника Олексія Міллера. «Минулого літа “Газпром” перекрив подачу газу в Україну … і може це зробити знову за секунду. Включення “Газпрому” до списку санкцій покладе край новим його угодам з Туреччиною та іншими країнами», – пояснює Крамер.

4. Потрібно виключити РФ з міжнародної системи обробки платежів SWIFT, що завдасть нищівного удару по її банківській системі та фінансах.

5. Варто заборонити видавати візи політичній еліті Росії у країни Заходу та заморозити її активи. Аналітик у цьому пункті згадує президента РФ Володимира Путіна, очільника МЗС Росії Сергія Лаврова та голову Міноборони РФ Сергія Шойгу. «Варто почати з Путіна, чий капітал налічує десятки мільярдів, згідно зі звітом New York Times у квітні минулого року», – пише Девід Крамер.

6. Припинити будь-які спроби вплинути на Росію шляхом дипломатичних перемовин щодо зняття санкцій і водночас фінансово підтримувати Україну.

«Путін може вести Росію прямо на економічні скелі, але ми повинні домогтися того, аби він не потягнув за собою Україну», – підсумував аналітик.

Нагадаємо, нещодавно амриканський фінансист Джордж Сорос та французький філософ Бернар-Анрі Леві у статті для Нью-Йорк Таймс закликали Захід терміново допомогти Україні грішми.


Новини партнерів