0 Shares 77 Views

Конгресмени США представили резолюцію з вимогою звільнити Савченко

Представники Групи підтримки України в Конгресі США – Сандер Левін, Марсі Каптур, Майкл Фітцпатрік, Майк Квіглі та Білл Паскрелл – представили у понеділок двопартійну резолюцію, у якій закликали звільнити Надію Савченко.

Метою резолюції є привернути увагу до її становища та закликати до негайного звільнення льотчиці, йдеться у повідомленні на сайті конгресмена Санді Левіна, передає VIDIA.

«Ми, як і раніше, закликаємо російську владу негайно звільнити Надію Савченко з-під варти. Ми серйозно стурбовані повідомленнями про її стан здоров’я з моменту початку голодування 14 грудня 2014, а це вже сьомий тиждень. Ми також стурбовані відсутністю доступу до адекватної медичної допомоги для пані Савченко. Ми вимагаємо, щоб Росія дотримувалася своїх міжнародних зобов’язань і верховенства закону, ми приєднуємося до Державного департаменту у заклику негайно звільнити Надію Савченко», – каже Сандер Левін, співголова Групи підтримки України.

Конгресмен Білл Паскрелл зазначає, що транснаціональне викрадення Надії Савченко проросійськими  бойовиками і подальше незаконне утримання під вартою в Росії є явним порушенням  її прав людини.

«Незважаючи на підписання протоколу в Мінську, Росія продовжує утримувати в ув’язненні Надію Савченко у Москві. Сьогоднішня резолюція дає ясно зрозуміти, що Конгрес США разом з Україною, а Надія Савченко має бути звільнена», – каже  конгресмен Майк Квіглі.

26 січня, нагадаємо, у всьому світі відбувались акції з вимогою звільнити українську з ув’язнення. Американські законодавці в Чикаго вшанували День Соборності України


Новини партнерів