0 Shares 78 Views 1 Comments

В Чикаго вшанувати річницю Майдану прийшли конгресмени і сенатор США (Відео)

Dec 01, 2014
0 79 1

У Чикаго в неділю провели молебень та зібралися на віче, щоб вшанувати постраждалих та загиблих на Євромайдані рік тому.

На подію прийшли також конгресмени США Майк Квіглі і Пітер Роскам, сенатор США Марк Кірк та генеральні консули європейських країн, повідомляє VIDIA.

Screen Shot 2014-12-01 at 2.25.25 PM“Я був на Майдані в квітні. Для мене це була енергія позитивних змін в демократичних процесах, не лише в Києві, в Україні, а й також в Сполучених Штатах. Час від часу, нам всім потрібно спавжнє пробудження, щоб зрозуміти, що важливо,”- прокоментував конгресмен Майк Квіглі.

“Найважніше, щоб не було питань щодо того, хто є агресором. Агресор – це Росія. І ми повинні запевнити, як сказав Президент Порошенко на спільній сесії Конгресу, що це демократія, яку не потрібно будувати – її потрібно захистити,”- зазначив конгресмен Пітер Роскам.

Конгресмени разом із сенатором Марком Кірком, які представляють обидві партії – республіканську та демократичну, запевнили мітингуючих, що продовжуватимуть лоббіювати інтереси України в Конгресі.

Відео: Юліян Гайда, VIDIA

Новини партнерів