0 Shares 68 Views 1 Comments

У США за кожен гол капітана Washington Capitals жертвують гроші Україні

Російський хокеїст, капітан Washington Capitals Олександр Овечкін взяв участь у кремлівській кампанії на підтримку російського вторгнення в Україну. Дії спортсмена обурили американців, а палкі вболівальники у відповідь навіть розпочали кампанію «Голи для України».

Тепер щоразу як Овеєчкін забиває шайбу прихильники кампанії жертвують гроші на відновлення України, аби не відчувати провини за недолугі дії капітана улюбленої команди, йдеться у сюжеті «Фактів».

Нещодавно Олександр Овечкін виставив у Instagram своє фото із закликом «захистити дітей від фашистів». Це викликало справедливе обурення частини американців.

dbktOlc

«Ми знаємо, хто такий Путін. Він любить показувати м’язи. Світ має стежити за ним. І США намагається це робити. Путін повинен забрати війська з України», — говорить один із вболівальників Washington Capitals.

«Ні для кого не секрет, що Овечкін один із гравців, який закидає найбільше шайб у сезоні, а отже Українці отримають більше грошей», — каже Браян, ініціатор кампанії «Голи для України».

За кілька днів кампанія Браяна в інтернеті здобула кілька тисяч прихильників і назбирала сотні доларів пожертв. Кошти перераховують через Американсько-Українську фундацію.

На кампанію вболівальників, ні команда, ні сам Овечкін поки ніяк не відреагували.

  • Продаємо перспективний сайт домен http://habaram.net + сторінки в соціальних мережах ціна 1000$


Новини партнерів