0 Shares 68 Views 1 Comments

Президенту Конгресу українців Канади заборонили в’їзд до Росії

DSC8023До списку канадців, проти яких Росія ввела санкції, потрапив президент Конгресу українців Канади (КУК) Павло Ґрод. Йому разом з іншими 12 офіційними особами Канади відтепер закрито в’їзд в Російську Федерацію, повідомляє Медіа-портал VIDIA із посиланням на сайт МЗС Росії.

«Даний крок зроблено у відповідь на неприйнятні дії канадської сторони, що завдають серйозної шкоди двостороннім відносинам», – йдеться у заяві російського дипвідомства.

«Ми не приховуємо, що на недружні випади, якими б мотивами вони не пояснювалися, будемо реагувати відповідним чином. Сподіваємося, що канадська влада і політики зроблять належні висновки», – зазначили у МЗС РФ.

Окрім Павла Ґрода до списку нев’їздних потрапили також радник прем’єр-міністра з зовнішньої та оборонної політики Крістін Хоган, керівник апарату прем’єр – міністра Уейн Вутерс, спікер палати громад парламенту Ендрю Шир та інші.

Павло Ґрод — український громадський діяч Канади, член юридичного товариства Верхньої Канади. За час перебування на посаді президента КУК домігся визначення стосунків з Україною урядом Канади як одного із пріоритетних напрямів зовнішньої політики. Був в групі сприяння тому, що Канада визнала Голодомор геноцидом українського народу. В березні 2013 року за версією оттавського видання Embassy Magazine названий серед 80-ти осіб, які мають вплив на зовнішню політику Канади.

Нагадаємо, на початку березня у Оттаві делегація Конгресу українців Канади на чолі з Павлом Ґродом зустрілася з прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером, ознайомивши його із останніми подіями в Україні.

  • Машинґвер

    Дикунська Росія!
    Скоро ті скоти в Москві залишаться зі своїми медведями самі.
    Жодна нормальна людина не ступить ногою в ту Росію, країну зла, хамства, дикунства, паскудства…


Новини партнерів