0 Shares 74 Views 2 Comments

Діаспора закликала ООН бути посередником у розв’язанні кризи в Україні

837d4a27468a15b0fc36ce4d27c0e5c9784a22c6Президент Світового конгресу українців (СКУ) Евген Чолій закликав ООН бути посередником у мирному і демократичному розв’язанні кризи в Україні. Про це йшла мова під час його зустрічі з директором Департаменту ООН з політичних питань у справах Європи Елізабет Спегар та офіцером з політичних питань цього департаменту Кейзою Лільєстром у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью‑Йорку, повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

Президент СКУ наголосив, що встановлення авторитаризму владними структурами України та посилення брутальності її силових структур призвело до стрілянини по журналістах та вбивств протестувальників. Разом з цим Евген Чолій висловився на підтримку заяви Генерального секретаря ООН Бан Кі-Муна за утвердження демократичних принципів свободи слова і мирних зібрань в Україні та заяви Верховного комісара з людських прав ООН Наванетем Піллай із закликом припинити впровадження нових антипротестних законів в Україні.

«Світовий конгрес українців також закликає президента Віктора Януковича і провідників опозиції та Євромайдану офіційно звернутися, щоб ООН була посередником у процесі, який би допоміг Україні вийти з кризи, що стрімко загострюється», – заявив Евген Чолій.

Разом із президентом Українського конгресового комітету Америки та заступником голови Світової ради СКУ з питань ООН Тамарою Ґалло-Олексій Евген Чолій також зустрівся з представником місії США до Комітету неурядових організацій ООН Кайлою Брук та постійним представником Польщі при ООН, послом Рішардом Сарковічем. Під час цих зустрічей президент СКУ наголосив на важливості підтримки США і Польщі у боротьбі за демократизацію і євроінтеграцію України.

Нагадаємо, у неділю у більш, ніж 60-ти містах світу відбулись акції солідарності з Євромайданом.

  • Ми тут самі розберемость без гуцульської “дияспори”. Україна це не тільки дикі, неосвічені гуцули, які кидають коктейлі молотова в поліцію,a і нормальні помірковані люди

  • воин

    всех идиотов пересажать!


Новини партнерів