0 Shares 63 Views 7 Comments

Новий голова СБУ – колишній офіцер російської армії

Президент Віктор Янукович назначив Олександра Якименка главою Служби безпеки України. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента.

Як повідомляє «Українська правда», іншим указом президент звільнив з цієї посади Ігоря Калініна та призначив його своїм радником.

Новий голова СБУ Олександр Якименко до 1998 року був офіцером російської армії.

Про це можна зробити висновок з його записів на форумі випускників Єйського вищого військового авіаційного училища, в якому навчався Якименко, повідомляє ТВі.

Немає сумнівів, що людина, яка залишала на форумі свої повідомлення під ніком «Александр Якименко», – нинішній голова Служби безпеки України.  По-перше, він фігурує у списку випускників 1986 року, та упродовж кількох років залишав повідомлення у гілці форуму, де спілкуються курсанти училища з 86-го року випуску.

По-друге, Якименко і сам зізнається, що перейшов на службу в СБУ, розповідає, що вивчав причини падіння літака під Сухою Балкою… Тобто факти, викладені на інтернет-форумі, збігаються із даними офіційної біографії.

Перший запис Якименка на форумі датований 16 квітня 2006 року. Він розповідає про те, чим займався після випуску з училища. А згадуючи про управління Служби безпеки України в Донецькій області, вживає… абревіатуру КДБ.

«Після випуску служив у Монголії (Чойбаслан), вивели у Крим (Гвардійське), закінчив ВПА в 97-му, звільнився у 98-му. Зараз у Донецьку в КДБ», – повідомив Якименко.

У Гвардійському базувався російський авіаполк, а ВПА – це Військово-повітряна академія ім. Гагаріна, розташована неподалік від Москви, в якій, до речі, навчався і кумир Віктора Януковича Георгій Береговий.

У ще одному дописі Якименко деталізує, як потрапив на службу в Україну. В Росії він, виявляється, став непотрібним…

«Для тих, хто не зрозумів, – служу в управлінні Служби безпеки у Донецькій області. Після закінчення академії я зрозумів, що мої знання нікому на… не потрібні. От і звільнився. А ті пацани помітили, призвали знову, от і тягну лямку», – розповів Якименко.

Крім того в одному з дописів, Якименко негативно відгукується про журналістів і каже, що працівників ЗМІ треба гнати від армійських справ «поганою мітлою».

Якименко також у одному зі своїх дописів переймається долею російського полку, який припинив своє існування в Криму у 2009 році. В цьому полку він раніше служив.

Медіа-портал VIDIA

 • Док

  Только козёл может надеяться что украинская армия это что-то значущее. Украина искуственный кусок сотканый из русских, польских, румынских, венгерских и хрен ещё знает каких территорий, и надо признать как царя так и большевиков и выпендриваться что окраина государство – бред. Просто не подошло время всем вернуть своё.

 • Вячеслав Киричок

  “А ті пацани помітили, призвали знову, от і тягну лямку», – Якименко.
  Гнати поганим віником треба таких служак з української влади. Але ж саме такі керівники їй і потрібні.

 • Дрон

  Он не пидр, а простой патриот своей Родины(России) и как полагается людям любящим свою страну, он будет защищать интересы России. Уверен-он нанесет Украине непоправимый ущерб.А что вы хотите? Поставте главой ведомства американского офицера и он будет защищать американские интересы. Янучара-предатель Украины и наш национальный позор. Вся ответственность за то, что на ключевых должностях у нас люди, давшие присягу другим государствам-это его личная ответственность. Будь он проклят, урод!

 • Дід Мирон

  Помалу стаємо колонією Росії!

 • b

  3.14дец кадры

 • Saha

  Русский ПИДОР

 • пук

  путіномедвідь


Новини партнерів