0 Shares 61 Views

Прем’єр Австралії підтримав українців у вшануванні жертв Голодомору

460640-tony-abbott

Прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт від імені уряду та австралійського народу завив про солідарність із українцями у вшануванні пам’яті жертв Голодомору. Відповідний лист підписаний Тоні Ебботтом, опублікував у Facebook Пітер Шмігель, повідомляє VIDIA.

«Цей рік позначає 80-ті роковини жахливого Голодомору, що стався в Україні 1932-33 року в результаті насильницької колективізації та конфіскації земель та врожаїв. Штучно створений Сталіним голодомор був одним з найжорстокіших вчинків того кривавого століття», – йдеться у документі.

«Від імені Австралійського Уряду та австралійського народу я приєднуюся до української спільноти в Австралії, аби вшанувати пам’ять мільйонів людей в Україні та інших спільнотах колишнього Радянського Союзу, котрі постраждали або загинули через цю нелюдську політику, – написав Тоні Ебботт. – Ця трагедія залишається у відчуттях і пам’яті української спільноти Австралії».

1451451_10151791470062602_2086790464_n

«Українська спільнота тут в Австралії має цілковите право пам’ятати ці події, навіть тоді як її члени зосереджені на майбутньому та забезпеченні свого життя тут, де не траплялося такої несправедливості», – додав прем’єр-міністр Австралії .

Нагадаємо, американський конгресмен Майк Квіглі згадав жертв Голодомору в Україні. Відеозапис виступу Квіглі у Конгресі був опублікований на сайті політика.


Новини партнерів