0 Shares 71 Views 10 Comments

Ющенко розповість про демократію студентам Університету Мічигану

bebik_ющенкоПрезидент України 2005-2010 років Віктор Ющенко прочитає лекцію в Університеті Мічигану. Лекція із назвою «Відтінки помаранчевого: Десятиліття української демократії» відбудеться, у четвер, 3 жовтня. Про це Медіа-порталу VIDIA повідомили в університетському Вайзер Центрі демократій, що розвиваються.

У повідомленні зазначається, що через десять років після Помаранчевої революції існує постійна боротьба за Україну, що залишається на шляху до демократії на тлі складних політичних конфліктів.

«Центр Вайзер фокусується на умовах, за яких можуть процвітати демократії. В якості найважливішого гравця в Помаранчевій революції, президент України Віктор Ющенко запропонує унікальну точку зору на проблеми створення демократичного уряду», – зазначила директор Центру Ганна Гжимала-Буссе.

Лекція Ющенка стане одним із заходів, присвячених п’ятій річниці Вайзер Центру Європи та Євразії, а також Вайзер Центру демократій, що формуються, які були відкриті у 2008 році завдяки послу Рональду Вайзеру та Ейлін Вайзер. У перші п’ять років Вайзер Центр підтримав факультетські дослідження, сприяв налагодженню відносини із вченими з Європи та Євразії, спонсорував сотні університетських подій.

Під час візиту президента Ющенка до Університету Мічигану він зустрінеться зі студентами слов’янських департаментів для обговорення останніх подій в Україні. Крім того, протягом жовтня в університеті буде тривати виставка українського мистецтва.

 • Дмитро

  “через десять років після Помаранчевої революції існує постійна боротьба за Україну, що залишається на шляху до демократії на тлі складних політичних конфліктів”. А хто ці конфлікти спровокував, ви його запитайте.

  • Геннадій

   якщо до цього часу Ви ще не зрозуміли, хто спровуковує конфлікти в Україні, то дійсно, як і москалям Вам мізки повідшибало – Путін їх поїв у вас усіх..бидло

 • Нехай розповість:як він зрадив,надії і сподівання-мільонів українців…бреше і не скривиця,як його ще земля носить?І в самольоті не боїться літати.

 • Сейчас к Ющенко, как никогда, подходят слова, которые классики вложили в уста Паниковского; “Мелкая, ничтожная личность…”

 • Роман (Львів)

  зеник, ви дійсно із діаспори?? Бо я мав ілюзію, що в діаспорі все ж розумні люди живуть. А назвати так людину, що назвала Ющенка Юдою, не можна, явно чогось бракує

 • Ігор

  Чесно кажучи, то невідомо, що би було зараз якби не Ющенко! З Регіонами, якби то не було, ми йдемо у Європу. Може Ющенко все й правильно зробив, давши їм владу щоб вони зрозуміли, що таке Росія. Якби зараз була при владі опозиція а Ригіони у опозиції, то точно був би розкол, вони би у Росію тягнули 100%, бо вони з тим прийшли, а тут спробувавши дружбу старшого брата – змінили курс! … Так-шо може й не такй він Іуда!

 • зеник

  краще він ще раз згадав долю Іуди

 • Господи

  Выдыбрав у цього розум, забери й силу.

 • Anatolij.

  Обнищала вся в долгах америка. Вот уже бухгалтеры студентам читают лекции.

  • В Московії мізки всім вже повідшибало?
   Путін що їх їсть?


Новини партнерів