0 Shares 85 Views 2 Comments

На вихідних опозиція зібрала 8 тис. людей у Полтаві

Apr 15, 2013
0 86 2

У суботу на марш і мітинг у рамках загальнонаціональної акції “Вставай, Україно!” в Полтаві зібралися понад 8 тисяч жителів області.

Мітинг відбувся на Театральній площі Полтави. У ньому берали участь голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк, голова фракції ВО “Свобода” Олег Тягнибок, народні депутати від опозиції, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Перед цим центральними вулицями міста пройшов марш на чолі з лідерами опозиції.

Учасники заходу тримали національні стяги, прапори опозиційних сил, плакати “За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!”, “Україні волю! Юлі Волю!”, “За достойну пенсію!”, “За справедливу зарплату!”, “Роботу для кожного!”.

Перед початком маршу Арсеній Яценюк нагадав журналістам, що напередодні в Харкові перед подібною акцією “Вставай, Україно!” мер міста “за вказівкою адміністрації президента загородив повністю все місто, зняв із маршрутів громадський транспорт”: “Витратили сотні тисяч бюджетних грошей, яких не вистачає на пільговий проїзд для громадян, для того, щоб відремонтувати громадський транспорт, аби забезпечити людям гідний рівень життя”.

Він наголосив, що і в Полтаві в суботу вранці Театральна площа була також заблокована автобусами.

“Активісти” Партії регіонів незаконно користуються коштами місцевої громади і борються з опозицією за рахунок грошей, які українці повинні отримувати на медикаменти, громадський транспорт, ремонт доріг. Вони ці кошти використовують для того, щоб не допустити опозицію до мітингів”, – сказав голова фракції “Батьківщина”.

“Нас це не зупиняє, навпаки – додає додаткової наснаги для нашої акції. Акція поширюється, і люди піднялись. Люди бачать, що опозиція об’єднана, що опозиція не боїться і може принести зміни в Україну”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, раніше мітинги “Вставай, Україно!” відбулися у ВінниціУжгородіЛьвові та Івано-ФранківськуЧернівцяхЖитомирі та КиєвіЛуцькуРівному та Харкові.

За матеріалами ТВіVIDIA

  • Metallist

    8 тыс.там 8 тыс.здесь . во первых врут тысяча максимум две.
    умножте на все областные центры и получится максимум тысяч сто .население Украины 47 мил.на левой стороне Днепра 32 мил.

  • виктор

    Когда правительство прекратит этот рекламный бум. Почтовые ящики превратились в мусоросборники, подъезды в мусорные кубо. Деревья, столбы и стены превратились в гадюшники. Автомобильные трассы превратились в рекламные трассы, что на 50% увеличило количество ДТП с гибелью людей. И все молчат. Может хватит.


Новини партнерів