0 Shares 72 Views

На Венеціанському фестивалі представили фільм про українку

На цьогорічному Венеціанському фестивалі продемонстровано короткомертажний фільм «Cargo» зі українкою Лідією Оболенською-Ліберман у головній ролі. Про це пише «Українська газета».

Фільм «Cargo» режисера Carlo Sironi, із Лідією у головній ролі, було показано поза конкурсом у секції «Горизонти». Героїня стрічки, 25-річна Аліна з України, працює повією на вулиці римської периферії. Джані, сутенер-румун повністю контролює її життя. Вони живуть разом у бараці на берегах Тибру. Та над усіма перипетіями життя восторжествує кохання. Джанні, всупереч логіці переконується у тому, що є батьком дитини, яку чекає Аліна. Почуття дадуть йому силу подолати перешкоди, спробувати знайти вихід з клітки, яка ув’язнює їх обох та побудувати нормальне життя.

26-річна вінничанка Лідія Оболенська закінчила Римську Hаціональну кіношколу, та торує шлях у італійському кінематографі. Її кар’єра почалася у 15 років в Україні, коли режисер Oлена Дем’яненко запросила Лідію на зйомки російського фільму «Зaвтра буде завтра», що знімався в Україні. Далі були ролі у фільмах «Утьосов. Пісня завдовжки в життя», «Дев’ять життів Нестора Махна» i «Помаранчеве небо».

Двадцятилітньою Лідія переїжджає до Італії, де навчається у одній з найпрестижніших шкіл акторського кіномистецтва – Римській Hаціональній кіношколі. Під час навчання на другому курсі, Лідія знялася у головній ролі в фільмі Анни Негрі «Подвійне життя Наталії Блум», щo у 2009 відкрив Roma Fiction Festival. Після успіху фільму її запросив відомий італійський режисер і сценарист Марко Белокйо для зйомки у короткометражній стрічці «Черниця».

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів