0 Shares 79 Views 2 Comments

Фільм українського режисера отримав «Срібного леопарда»

Фільм українського режисера Мирослава Слабошпицького «Ядерні відходи» отримав «Срібного леопарда» на 65-му ювілейному Міжнародному кінофестивалі в Локарно.

Як повідомляє «NEWSru.ua», фільм знято в Чорнобилі і Прип’яті в березні цього року. За словами режисера, «це камерна історія про чоловіка і жінку, які працюють в зоні відчуження».

В Україні «Ядерні відходи» покажуть у жовтні в рамках міжнародного кінофестивалю «Молодість», а в листопаді фільм також вийде в прокат як частина альманаху «Україна гудбай».

Зазначимо, що кінофорум в Локарно – один з найстаріших, ровесник Канського кінофестивалю, і входить в п’ятірку міжнародних кінофестивалів класу А.

Мирослав Слабошпицький два роки підряд брав участь в іншому престижному кінофестивалі – Берлінському: з фільмами «Діагноз» в 2009 році і «Глухота» в 2010-му.

Нагадаємо, на 47-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах українська кінострічка режисера Єви Нейман «Будинок з башточкою» виграла головний приз конкурсної програми «Від Сходу до Заходу».

Медіа-портал VIDIA

  • Vasyl

    Vin pevno syn Mykhaila?

  • Виват!!!! побольше таких режисёров, которые самостоятельно и в одиночку создают шедевры в кино.


Новини партнерів