0 Shares 71 Views 2 Comments

На День перемоги з Януковичем трапився новий конфуз

З президентом України Віктором Януковичем стався традиційний конфуз під час виступу з нагоди Дня перемоги. Це видно з відео, оприлюдненого в ефірі каналу ТВi, повідомляє «Українська правда».

Янукович читав свою промову з паперу та неправильно розставив паузи по тексту виступу. Звертаючись до ветеранів, він сказав: «Ви пройшли через пекло війни (пауза) – З фашизмом до кінця виконували свій обов’язок перед батьківщиною».

Тобто замість фрази «ви пройшли через пекло війни з фашизмом» складалося враження, що ветерани разом з фашистами «до кінця виконували свій обов’язок».

Минулого року з Януковичем вже траплявся конфуз через схильність дослівно читати свої промови. На мітингу-реквіємі в Борисполі він назвав обов’язком влади «уможливити (очевидно, президент хотів сказати унеможливити) нові трагедії». У березні цього року Янукович, говорячи про медицину, сказав, що «це та галузь, яка повинна йти попереду, як дим від паровоза».

Медіа-портал VIDIA

  • Mikhail

    оце вже не смешно! :D

  • Nika

    Не обижайтесь на Президента Януковича. Он же не кончал ВУЗы (как многие). Он все равно научится читать с выражением и с учетом пунктуации. И поможет ему Ганночка. Ну а нам остается только ждать.


Новини партнерів