0 Shares 76 Views 1 Comments

Опубліковані фотографії втаємниченого «мисливського будинку Януковича»

Журналісти опублікували фотографії «мисливського будинку» президента України Віктора Януковича у селі Сухолуччя, який  від простих громадян охороняють приватні та державні силові підрозділи. У розпорядження «Української правди» потрапили фотографії резиденції Януковича у глибині Дніпровсько-Тетерівського лісництва.

Як пише видання, мисливське господарство Януковича площею 30 тисяч гектарів оточене з усіх боків протитанковим ровом. На декілька хуторів, розташованих усередині господарства, можна потрапити лише за спецперепустками.

«Не менш ретельно Сухолуччя контролюють з води. Минулого року журналісти каналу ТВi були фактично захоплені спецназом «Беркут» при спробі підплисти до берега. Причому зрозумілого пояснення, який громадський порядок там забезпечують озброєні до зубів міліціонери, так і не пролунало. Адже юридично президент не має жодного стосунку до цієї території. Фактично ж Сухолуччя, як і «Межигір’я», перейшло під контроль Януковича в тому ж таки 2007 році, коли він був прем’єр-міністром», – йдеться у матеріалі.

При цьому, зазначає видання, у приватному володінні його підставної фірми «Дом лесника» знаходиться лише 17,5 гектарів лісництва. Решта – власність держави, але реально вона знаходиться під контролем Януковича, тому що ніхто сторонній на ці 30 тисяч гектарів потрапити не може.

На землі, яка належить «Дому лісника», розташований так званий «мисливський будиночок» Януковича, побудований у 2010-2011 роках.

«Тут – його база під час походів на полювання. За документами цей об’єкт називається «готельно-розважальним комплексом». Який обслуговує лише одного клієнта – українського президента», – пише видання.

На вперше опублікованих фотографіях видно, у середині «мисливський будинок Януковича» складається з двох рівнів. На першому заввишки в два поверхи – велика вітальня з розкішним каміном. На другому – галерея, звідки двері ведуть до спальних кімнат та кабінетів.

«Мисливський будинок Януковича» виглядає, немов дерев’яна шкатулка: повністю виконаний із цього природного матеріалу. Особливої уваги заслуговує робота. Коли півроку тому тесляр давав інтерв’ю Українській правді, він розповів, що одна лише стеля всередині «мисливського будинку Януковича» була оцінена в 5 мільйонів гривень – щоправда, за його словами, виконано вона була неякісно, а деякі елементи почали псуватися. Що одразу впадає в око – це обов’язкова наявність позолоти на меблях. Без неї – ніяк…», – звертає увагу видання.

Окрім того, «мисливський будинок» має велику спа-зону та масажний стіл, виготовлений з білосніжного італійського карарського мармуру.

Медіа-портал VIDIA

  • 111

    Вобщем понятно: дело рук…..( не буду писать, чтоб не обидеть). Архитектурные элементы, вылизанное дерево и мрамор- полное несочетание материалов говорит о полной бесвкусице и непомерной тяге к роскоши нашего “президента”. По сути ни внешне, ни внутренне этот объект не напоминает охотничий домик. Одним словом БОГАТО…


Новини партнерів